סה"כ צפיות בדף

יום שני, ספטמבר 3

הנצחת מגרש הקופסא


עיריית נתניה תנציח את מגרש "הקופסא" בפרוייקט הבניה שיוקם במקום
במהלך דיון בהצעה לסדר אותה יזם חבר מועצת העיר, אדיר בנימיני, בעניין זה, אישר מהנדס העיר, אדר' פול ויטל, כי הרעיון מקובל על ראש העירייה והיא מתכוונת להוציאו לפועל.אדיר בנימיני: "שום גוש של בטון, גבוה ככל שיהיה, לא יוכל למחוק היסטוריה ספורטיבית מפואר שכזו. אני מברך על כך שהרעיון יצא לפועל".

חבר מועצת העיר נתניה, אדיר בנימיני, הגיש כזכור הצעה לסדר למועצת העיר שמטרה הייתה להוציא לפועל את הרעיון אותו העלה אוהד הקבוצה, טל ברמן, בנוגע להנצחת מגרש "הקופסא" במסגרת פרוייקט הבניה שיוקם על חורבות המגרש הישן.
ברמן אמר בראיון לאחד העיתונים המקומיים את הדברים הבאים: "אני חושב שזה יהיה מעשה אצילי וחינוכי, אם תישאר מזכרת מהקופסה באותו פרויקט בניה שיקום על חורבות המגרש. זו יכולה להיות פיסת דשא, חתיכה מהשער, או אפילו חלק מהטריבונה, משהו סמלי ומתחתיו הכיתוב: 'כאן עמד במשך עשרות שנים אצטדיון מכבי נתניה, שהיה הלב הפועם של העיר נתניה וגרם אושר לתושביה'".במהלך הדיון שהתקיים אתמול אישר מהנדס העיר, אדר' פול ויטל, כי הרעיון מקובל על ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, מזה זמן מה ובהיפט הזה מציעי ההצעה "קלעו לדעת גדולים".אדיר בנימיני: "שום גוש של בטון, גבוה ככל שיהיה, לא יוכל למחוק היסטוריה ספורטיבית מפואר שכזו. אני מברך על כך שהרעיון יצא לפועל".
_________________________________________________________
_


__
Quid leges sine moribus vanae proficiunt
"מה יכולים חוקים להשיג בהיעדר מוסר" (הורציוס)


Councillor ADIR BENYAMINI Municipality of Netanya
www.adir-b.com

תגובה 1:

Lapa אמר/ה...

TOP PORTUGUESE UNIVERSAL WRITER: CRISTOVAO DE AGUIAR.

He has, also, translated into Portuguese the Wealth of Nations by Adam Smith.

He has been awarded several prizes.

Don't forget the name of this great author, you'll be hearing of him soon.

Thank you for spending time in Universal Culture.

Thanks for visiting.